Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie anonimizacji dokumentów. Usługa wykonywana jest przy pomocy specjalistycznych programów i gwarantuje trwałe usunięcie treści w postaci cyfrowej bez możliwości późniejszego jej odtworzenia. Zapewniamy także realizację tej usługę co do dokumentów w tradycyjnej formie po uprzedniej ich digitalizacji do formatu cyfrowego.

Anonimizacja wykorzystywana jest przy audytach prawnych, due diligence, sprzedaży przedsiębiorstw, każdorazowo gdy konieczne jest ujawnienie podmiotom trzecim istotnej dokumentacji firmy. Anonimizacja zapewnia podmiotom trzecim dostęp do dokumentacji bez ujawniania wrażliwej treści jak np. ceny, stosowane rabaty, dane osobowe i inne elementy stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa, których Klient nie chce i nie ma potrzeby ujawniać na danym etapie transakcji.

Dzięki temu, że usługa wykonywana jest przez doświadczonych prawników z wieloletnim stażem, zapewniamy profesjonalizm i satysfakcję Klienta. Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, a w ramach tej usługi Kancelaria przeprowadziła z powodzeniem anonimizację kilkunastu tysięcy plików o zawartości do kilkuset stron.